Nieuws

Lancering van versie 2 van eLabNext producten verbetert klantgerichte digitale laboratoriumervaring

1 min lezen 25 mei 2021

eLabNext lanceert versie 2 van eLabJournal (elektronisch labnotitieboek) en eLabInventory (software voor monsterbeheer). Deze update bevat een nieuwe gebruikersinterface (UI) die volledig overeenkomt met onze recente rebranding.

De nieuwe UI is intuïtief en gebruiksvriendelijk - kenmerken van de superieure gebruikerservaring die de sleutel is tot onze toewijding aan onze klanten. Het biedt ook een stevige basis voor de groei van de functionaliteit en prestaties van de eLabNext producten. Niet alleen de snel groeiende wereldwijde aanwezigheid van eLabNext in laboratoria voor biowetenschappen, maar ook de mogelijkheid om te anticiperen en snel te reageren op nieuwe ontwikkelingen in wetenschap en technologie. Het volledig responsieve ontwerp optimaliseert nu uw ervaring, of het nu draait op een computer, tablet of smartphone.

Ons team van Life Science professionals begrijpt de behoeften van laboratoria en we hebben deze kennis gebruikt om versie 2 van onze producten te ontwerpen om een echt klantgerichte digitale laboratoriumervaring te garanderen. De implementatie van ons nieuwe eLabNext merk is nu voltooid - een bron van trots en vreugde voor ons team. Verhoog uw onderzoek!

Aanbevolen Voor jou

2 min lezen 03 jun 2024

eLabNext onthult zijn revolutionaire monster- en inventarisatiesysteem - een nieuw tijdperk in labbeheer  

eLabNext onthult een nieuwe inventarisinterface en geavanceerde functies op basis van feedback van klanten en zet hiermee een nieuwe standaard voor labbeheer.

Lees meer
2 min lezen 06 mei 2024

Toonaangevende Life Science bedrijven eLabNext en Zifo smeden strategische samenwerking om digitalisering van laboratoria te revolutioneren

Ontdek de strategische alliantie tussen eLabNext en Zifo, die de laboratoriuminformatica wereldwijd een nieuwe vorm geeft.

Lees meer
3 min lezen 16 apr 2024

Voor de planeet: eLabNext slaat de handen ineen met het Wereld Natuur Fonds (WWF) voor de natuur

eLabNext kondigt met trots haar Business Supportership aan met het Wereld Natuur Fonds via WWF-NL.

Lees meer

Zet vandaag de eerste stap
naar een All Digital Lab!

Plan een persoonlijke demo voor deskundige begeleiding en een gratis evaluatie van uw labworkflow.

nl_NLNL